Z-Hotel Business and Spa

Z-Hotel Business and Spa

Otwock, Poland - Otwock, Ul. Wczasowa 25

No reviews

Be the first!   Write a review

Description - Hotel

Z-Hotel Business & SPA położony jest na 2 hektarach terenu zielonego i znajduje się zaledwie 25 km od ścisłego Centrum Warszawy oraz 30 km od lotniska im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu.

Do dyspozycji gości jest 50 dwuosobowych klimatyzowanych pokoi wyposażonych w zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, mini bar, telefon oraz telewizję satelitarną. Ponadto goście mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do Internetu WI-FI i LAN. W łazienkach znajdują się suszarki do włosów oraz naturalne i ekologiczne kosmetyki relaksacyjne.

Dla gości szukających chwili wytchnienia Z-Hotel proponuje Zdrowe SPA, gdzie postawiono wyłącznie na naturalne i ekologiczne kosmetyki o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych. Gabinety zostały wyposażone w sprzęt najnowszej generacji do zabiegów: fotoepilacji, fotoodmładzania, drenażu limfatycznego, redukcji cellulitu, dermaterapii oraz mikrodermabrazji.

W hotelu znajduje się eleganckie i nowoczesne centrum konferencyjne. Klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny usytuowane są z widokiem na las.
Nad prawidłowym przebiegiem organizowanych spotkań czuwają managerowie i profesjonalna pomoc techniczna, gotowa w każdej chwili spełnić bieżące potrzeby związane z organizacją konferencji.

The space
  • Property type: Hotel
  • Public classification: 4
Hotel accommodations

Location - Hotel

Otwock, Ul. Wczasowa 25
Otwock
Masovian Voivodeship (Mazowieckie)
Poland  05-402

Hotel website

Latitude: 52.1122, Longitude: 21.23218