PolandInstantBooking.com - Přihlaste se, abyste získali více okamžitých rezervací pro váš hotel. Zjistěte, jak vám naše služby pomohou s řízením zásob, rezervačními motory, marketingem sociálních médií a exponováním vyhledávačů.

Zaregistrujte svůj majetek PolandInstantBooking.com. Je to naprosto zdarma! Naše služby jsou ideální pro hotely, ubytovny, B & B nebo soukromé apartmány. Seznamte se a okamžitě začněte získávat on-line rezervace. Ať je váš majetek velký nebo malý, sledujte, jak se vaše online expozice zvyšuje, jako nikdy předtím.

Spolupracujte s námi, přihlaste se, zaregistrujte svůj hotel, vybavte svůj hotel a vybavte svůj hotel

Bez ohledu na to, jak můžete měřit zisky, může Instant World Booking dramaticky zvýšit návratnost investic (ROI). Zde je návod: Instant World Booking účtuje pouze 8% provizi za online rezervace, což je nejnižší v oboru. Pravděpodobně už víte, že většina on-line služeb účtuje minimálně 12% -30%. Takže i když používáte více online cestovních kanceláří (OTA), zisková marže se zvyšuje při každé rezervaci, kterou obdržíte PolandInstantBooking.com.

Začít

Správně provedená marketingová strategie může zvýšit ziskové rozpětí vašeho hotelu až o 20% za jeden rok. Nástroje online, které potřebujete, zahrnují správné řízení zásob, sociální média, rostoucí "kumulativní" expozici vyhledávačů a snížení nákladů na provizi online. Podívejte se na nejčastější důvody, proč vám bezplatný záznam v síti Instant World Booking začal tyto cíle dosáhnout:

Další informace


Naše služby

Online rezervace

Získejte více rezervací z naší globální marketingové sítě. Zvyšte ziskové marže s naší nízkou sazbou provizí 8%. Porovnejte s většinou ostatních rezervačních stránek, které účtují alespoň 12% -30%.

Rezervovat motor

Lepší rezervační modul přizpůsobený vašim webovým stránkám. Odpovědný webový design s technologií IWBmob. Další informace o záruce "nejlepší ekonomiky" a zobrazení demo.

Správa kanálů

Aktualizujte svou dostupnost a ceny na jednom místě a současně synchronizujte všechny rezervační kanály. Spojte se s desítkami nejdůležitějších rezervačních míst.

Video marketing pro hotely

Video zvyšuje angažovanost zákazníků a může vést k 50% rychlejšímu růstu tržeb. Může také zvýšit rezervace z 80% z webových stránek hotelu. Vyrábíme cenově dostupné videa z vašeho hotelu.

Affiliate programy Hotelový marketing

Affiliate program

Získejte peníze na svých webových stránkách. Připojte se k jednomu z našich affiliate programů a zpeněžujte provoz webových stránek. Podívejte se na naše demo a začněte za pouhých 10 minut.

Hotelové řetězce (skupiny)

Pro hotelové řetězce a skupiny hotelů, IWB nabízí vlastní řešení rezervace. Řetězový účet umožňuje spravovat všechny své vlastnosti pouze jedním účtem.

Odkaz na nás

Vydělávejte s jednoduchými affiliate odkazy. K dispozici pro všechny, kteří mají webové stránky nebo sociální mediální účet, použijte naše automatizované odkazy, abyste získali provize za doporučení.